b
 
k



Az Ált. Isk. és Óvoda Gyermekeiért Alapít- vány adószáma: 18960466120, melyre várjuk adójuk 1 %-át, ill. egyéb felajánlásaikat. Köszönettel: az Isk. tanulói és tanárai.



  v

      2021-22 tanév 

 Versenyek 2021-2022

 Diákolimpia

 4x100 m fiú váltó: Takács Mátyás, Takács Richárd, Balázsi Barnabás, Csalló Kristóf: I. hely

 100 m síkfutás: Takács Mátyás II. hely, Buda Tamara II. hely

 600 m síkfutás: Lázár Máté I. hely

 600 m síkfutás: Banics Boglárka I. hely, Ódor Mira III. hely

 800 m síkfutás: Simon Eszter III. hely

 800 m síkfutás: Takács Richárd I. hely

 Távolugrás: Csalló Kristóf I. hely, Szabó Hunor I. hely, Takács Mátyás: II. hely, Lázár Máté II. hely

 Távolugrás: Banics Boglárka I. hely, Buda Tamara II. hely, Talabér Dóra II hely

 Mezei futóverseny

 Szabó Hunor I. hely

 Horváth Anna III. hely

 

 A zalaegerszegi Liszt Ferenc Általános iskola által szervezett Megyei Fordítói Verseny

 5-6. oztályos kategória

         1.     helyezett: Dóber Boldizsár

         2.     helyezett: Orovecz Dániel

 7-8. osztályos kategória

        1.     helyezett: Csikós Áron

         2. helyezett: Buda Tamara

 Zene:

 Markal Márk 6. osztályos tanulónk kiemelkedő eredményt ért el a XV. Országos  Klarinétverseny területi válogatóján, és az országos döntőbe jutott

 

 Diákolimpia megyei IV. hely Futsal

 Prótár Roland, Borsos Andor, Takács Richárd, Takács Mátyás, Töreki Martin, Jakabfy Márk, Csikós Áron

 az Illyés Gyula Általános Iskola rajzpályázatán
 III. helyezést ért el Dóber Boldizsár

 Diákolimpia úszás megyei döntő

 Megyei bajnokok: (ők mennek az országos döntőre)

 - I. korcsoport: Szabó Janka 1. helyezett 50 m gyorson és 1. helyezett 50 m mellen

 - II. korcsoport: Jánka Barnabás 1. helyezett 50 m gyorson és 1. helyezett 50 m háton

 

 További eredmények:

 - II. korcsoport: Szabó Dávid 2. helyezett 50 m mellen és 4. helyezett 50 m gyorson

 - II. korcsoport: 4x50 m gyorsváltó 3. helyezett (Jánka Barnabás, Szabó Dávid, Kövér Bendegúz, Orovecz Márton)

 

 Az országos Úszás Diákolimpián

 Jánka Barnabás 50 méter gyorsúszásban 12. helyezett,

 50 méter hátúszásban 9. helyezett lett.

 Szabó Janka 50 méter gyorsúszásban 12. helyezett,

 50 méter mellúszásban 8. helyezett lett.

 

 Az Országos Történelem Versenyen

 2. heyezést ért el Péntek-Vízkelety Kristóf,

 4. helyezést ért el Banics Boglárka,

 5. helyezést ért el Borsos Andor,

 felkészítőjük: Takácsné Kovács Erzsébet.

 

 A Zalaegerszegi POK által szervezett nyelvi verseny megyei döntőjébe jutott

 német nyelvből Buda Tamara, felkészítője Mile Rita,

 angol nyelvből Potharn Kitti, felkészítője Juhászné Sulyok Adrienn.


 

 

 



      2020-21 tanév 

Borsos Andor
a Sallai Művelődési Központ és Könyvtár által rendezett megyei levelezős történelmi versenyen
I.  helyezést ért el.


      Korábbi évek eredményei 

Versenyeredmények 2019-2020 tanév


Versenyeredmények 2018-19 tanév


Versenyeredmények 2017-18 tanév



Versenyeredmények 2016-17 tanév