k

Az Ált. Isk. és Óvoda Gyermekeiért Alapít- vány adószáma: 18960466120, melyre várjuk adójuk 1 %-át, ill. egyéb felajánlásaikat. Köszönettel: az Isk. tanulói és tanárai.

v

2021-22 tanév

Versenyek 2021-2022

Diákolimpia

4x100 m fiú váltó: Takács Mátyás, Takács Richárd, Balázsi Barnabás, Csalló Kristóf: I. hely

100 m síkfutás: Takács Mátyás II. hely, Buda Tamara II. hely

600 m síkfutás: Lázár Máté I. hely

600 m síkfutás: Banics Boglárka I. hely, Ódor Mira III. hely

800 m síkfutás: Simon Eszter III. hely

800 m síkfutás: Takács Richárd I. hely

Távolugrás: Csalló Kristóf I. hely, Szabó Hunor I. hely, Takács Mátyás: II. hely, Lázár Máté II. hely

Távolugrás: Banics Boglárka I. hely, Buda Tamara II. hely, Talabér Dóra II hely

Mezei futóverseny

Szabó Hunor I. hely

Horváth Anna III. hely

zene:

Markal Márk 6. osztályos tanulónk kiemelkedő eredményt ért el a XV. Országos Klarinétverseny területi válogatóján, és az országos döntőbe jutott

Megyei Fordítói Verseny

5-6. osztályos kategóriában

1. helyezett: Dóber Boldizsár

2. helyezett: Orovecz Dániel

7-8. osztályos kategóriában

1. helyezett: Csikós Áron

3. helyezett: Buda Tamara

Diákolimpia: Futsal csapatunk megyei IV. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Prótár Roland, Borsos Andor, Takács Richárd, Takács Mátyás, Töreki Martin, Jakabfy Márk, Csikós Áron

Az Illyés Gyula Általános Iskola rajzpályázatán

III. helyezést ért el Dóber Boldizsár

2021. január 25-én Nagykanizsán Úszás Diákolimpia Megyei bajnokok: (ők mennek az országos döntőre)

- I. korcsoport: Szabó Janka 1. helyezett 50 m gyorson és 1. helyezett 50 m mellen

- II. korcsoport: Jánka Barnabás 1. helyezett 50 m gyorson és 1. helyezett 50 m háton

További eredmények:

- II. korcsoport: Szabó Dávid 2. helyezett 50 m mellen és 4. helyezett 50 m gyorson

- II. korcsoport: 4x50 m gyorsváltó 3. helyezett (Jánka Barnabás, Szabó Dávid, Kövér Bendegúz, Orovecz Marci).

V. Veszprémi Regionális Szűcs József Fafúvós Versenyen

kiemelt arany fokozatot ért el Markal Márk 6. osztályos tanuló.

Az április 7-én Nagykanizsán megrendezett Futball Diákolimpia megyei döntőjében

1. helyezett lett iskolánk csapata. A csapat tagjai: Berghammer Dasztin, Csikós Áron, Balázsi Barnabás, Csalló Kristóf, Jakabfi Márk, Prótár Roland, Töreki Martin, "segédedzők" Takács Mátyás, Takács Richárd. Felkészítő: Meszlényiné Szabó Judit.

A Megyei Német Versenyen (az írásbeli és a szóbeli forduló pontszámainak összesítése alapján) 4. helyezést ért el Buda Tamara. Felkészítő: Mile Rita

A Zalaegerszegi POK által szervezett Megyei Angol Versenyen Potharn Kitti 1. helyezést ért el. Felkészítője Juhászné Sulyok Adrienn

A Városi Atlétikai Diáksport Versenyen  2022. április 26-án

Lázár Máté távolugrás I. hely,

60 m síkfutás I. hely.

Kárpáti Levente távolugrás III. hely,

60 m síkfutás II. hely.

Talabér Dóra távolugrás III. hely,

kislabdahajítás I. hely.

Felkészítőjük Meszlényiné Szabó Judit.

Borsos Andor a Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei fordulóján a 8. osztályosok között X. helyezést ért el.

Borsos Andor a Nemzetközi Kenguru Matematika versenyen Zala megyében  7. helyezést ért el.

Borsos Andor a Megyei Matematika Versenyen a 8. évfolyamosok között II. helyezést ért el.

Péntek-Vizkelety Kristóf a Megyei Matematika Versenyen a 7. osztályosok között V. helyezést ért el.

Felkészítőjük Türgyei-Bartos Noémi.

A Csokonai Alapműveleti Verseny megyei fordulójában

Péntek-Vizkelety Kristóf IV. helyezést ért el. Felkészítője Türgyei-Bartos Noémi.

Dóber Boldizsár VI. helyezést ért el. Felkészítője Borsosné Csányi Éva.

A Megyei Atlétikai Diákolimpián

egyéni összetettben Szabó Hunor IV. helyezett

egyéni összetettben Lázár Máté IX. helyezett

kislabdahajításban Talabér Dóra V. helyezett

60 méteres síkfutásban Lázár Máté V. helyezett

távolugrásban Lázár Máté IV. helyezett lett.

A Megyei Kisiskolás Atlétikai Diákolimpián

egyéni összetettben Szabó Hunor I. helyezett

egyéni összetettben Talabér Dóra I. helyezett

600 m síkfutásban Lázár Máté I. helyezett lett. Mindhárman bejutottak az országos döntőbe!

Május 18-án a Megyei Kisiskolás Futball Diákolimpián csapatunk 1. helyezett lett, bejutott a pécsi országos döntőbe!

2020-21 tanév

Borsos Andor
a Sallai Művelődési Központ és Könyvtár által rendezett megyei levelezős történelmi versenyen
I.  helyezést ért el.