b
 
k



Az Ált. Isk. és Óvoda Gyermekeiért Alapít- vány adószáma: 18960466120, melyre várjuk adójuk 1 %-át, ill. egyéb felajánlásaikat. Köszönettel: az Isk. tanulói és tanárai.



  v

      2018-19 tanév 


A Megyei Atlétika Versenyen

távolugrásban

1. helyezés
Kusztor Virág

100 méteres futásban

4. helyezés
Kusztor Virág

egyéni összetettben

1. helyezés
Kusztor Virág

600 méteres futásban

10. helyezés
Csalló Kristóf

kislabdahajításban

7. helyezés
Lázár Levente


A 7. és 8. osztályosok számára rendezett
Történelem Verseny országos döntőjében

11. helyezés
Farkas Máté


Az atlétika verseny területi fordulójában egyéni összetettben

1. helyezést ért el
Kusztor Virág

2. helyezést ért el
Lázár Levente

Az atlétika többpróba csapatverseny területi fordulójában

2. helyezést ért el
Kusztor Virág, Dorkó Kinga, Tóth Petra, Horváth Lili, Horváth Noémi, Lázár Sára


3. heyezést ért el
Lázár Levente, Markal Máté, Töreki Martin, Csalló Kristóf, Takács Mátyás


"Tiszán innen- Dunán túl népdaléneklési verseny
megyei fordulójában
Grubánovits Lili
arany

Prótár Kincső
ezüst

Gáti Vivien
ezüst
minősítést szerzett


a Zalavári Általános Iskola által rendezett
Mesemondó versenyen
Gáti Vivien
3. helyezést ért el

a Zalakarosi Általános Iskola által rendezett
mesemondó versenyen
Dóber Boldizsár
1. helyezést ért el

a Zalakarosi Általános Iskola által rendezett
rajzversenyen
Tomonicska Vince
3. helyezést ért el


a József Attila Városi Versmondó versenyen
Töreki Martin
2. helyezést ért el


A Mezei Futóversenyen
egyéniben

Surman Albin
1. helyezést

Kárpáti Levente
2. helyezést

Kusztor Virág
2. helyezést

Princz Kíra
3. helyezést

csapatban
Lázár Levente, Csalló Kristóf, Markal Máté, Takács Mátyás, Töreki Martin
3. helyezést


Varga Luca, Jánka Jázmin, Kőmüves Réka, Kotora Dóra, Mocsári Dorottya
3. helyezést

Kusztor Virág, Lázár Sára, Dorkó Kinga, Lucz Réka, Horváth Noémi
1. helyezést ért el.



A Pákán rendezett Megyei Szépíró Versenyen

Dorkó Bettina
2. helyezést ért el

Kőmüves Réka
különdíjat kapott.


A XV. Gergely napi Regionális Művészeti Fesztiválon
népdaléneklés kategóriában

Grubánovits Lili
ARANY

Prótár Kincső
EZÜST

Gáti Vivien

EZÜST

együttes kategóriában

Kis Tücskök
EZÜST
minősítést kapott.


 országos történelem verseny megyei fordulójában


2. helyezés
Farkas Máté

7.-8. helyezés
Lucz Réka

9. helyezés
Mocsári Sebestyén


A Megyei Diákolimpián Úszásban



1. helyezés 50 méter hátúszás

Varga Balázs

1. helyezés 50 méter gyors
Surman Albin

1. helyezés 50 méter hátúszás
Princz Petra

2. helyezés 50 méter gyors
Varga Balázs

2. helyezés 50 méter hátúszás
Surman Albin

3. helyezés 50 méter gyorsúszás
Princz Petra


A Zalalövőn rendezett történelem versenyen

1. helyezés
Lucz Réka

3. helyezés
Farkas Máté

5. helyezés
Lázár Sára

A zalavári Cirill-Metód Iskola által rendezett területi helyesírási versenyen

1. helyezés
Markal Máté

2. helyezés
Gáti Vivien

2. helyezés
Buda Tamara


A "Szép Zalában születtem" népdaléneklési versenyen szóló kategóriában

Prótár Kincső
Arany

Grubánovits Lili
Arany

Dóber Zorka
Ezüst
minősítést szerzett.

A "Szép Zalában születtem" népdaléneklési versenyen szóló kategóriában

Gáti Vivien
Arany

Juhász Dávid
Ezüst

Torsa Julianna
Ezüst
minősítést szerzett.

A "Szép Zalában születtem" népdaléneklési versenyen
csoportos kategóriában a Kis Tücskök csapata

Deme Borka, Gérczei Sára, Magas Kinga, Németh Flóra

Arany


szóló kategóriában
Gérczei Sára

Ezüst

Németh Flóra
Ezüst
minősítést szerzett.



Az Illyés Gyula Általános Iskola által rendezett szépkiejtési, vers-és prózamondó versenyen
2. helyezés
Dóber Boldizsár

A "Szép magyar beszédért alapítványi vers-és prózamondó versenyen
1. helyezés
Töreki Martin

Megyei német fordítói verseny
2. helyezés
Buda Tamara

Megyei angol fordítói verseny
3. helyezés
Kocsmár Vivien





 2017-18 tanév



Versenyeredmények 2017-18 tanév





      2016-17 tanév  

Versenyeredmények 2016-17 tanév