Az Ált. Isk. és Óvoda Gyermekeiért Alapít- vány adószáma: 18960466120, melyre várjuk adójuk 1 %-át, ill. egyéb felajánlásaikat. Köszönettel: az Isk. tanulói és tanárai.
 

 
  1. osztály  
   
 Osztályfőnök:

 Lénárt Anikó

  Bojt Barbara
  Dóber Zorka
  Erdélyi Gábor Zoltán
  Frankó Kármen Lili
  Gáspár Janka
  Grubánovits Lili
  Györgyfalvay Bence 
  Gyulovics Dorka
  Hegedüs Zsombor
  Jánka Barnabás Balázs
  Kövér Bendegúz
  Márkus András Zsigmond
  Mocsári Lénárd
  Naumann Kimberly
  Ódor Maja
  Peresztegi Donát
  Prótár Kincső
  Szabó Dávid
  Vaspöri Villő
 
1

   2. osztály    

  Osztályfőnök:  
           
Szitáné Mózer Veronika

Bujtor Csaba
Dóber Boldizsár
Gáti Vivien
Gellén Rebeka Anna
Horváth Anita Katalin
Jáger Csenge
Juhász Dávid
Lóki Borka
Ódor Mira
Ódor Olivér
Osvald Hunor
Szirovicza Lujza
Tomonicska Vince Zoltán
Torsa Julianna
Urbán Írisz Apolka
Varga Dániel
Varga Dávid
 
2
 

   3. osztály Ugrás a lap tetejére!   

  Osztályfőnök: 
         
Ninkó Jánosné    


Bábella Hanna Sára

Bojt Viktória
David Brythen Noel Melissa
Ekler Hajnal Anna
Kárpáti Levente
Kőmüves Réka
Kövér Bence
Kulcsár Ádám
Lázár Máté
Markal Márk
Mocsári Dorottya Éva
Orovecz Dániel
Palotai Péter Pál
Pozsonyi Tamara
Surman Albin
Szermek Zorán
Talabér  Dóra
Varga Balázs




3
 

   4. osztály Ugrás a lap tetejére!   

  Osztályfőnök:

Szabóné Fehér Hajnalka

Balassa Bálint
Balog Lara
Csertán Tamara
Deme Borka
Dóber Bendegúz
Fábián Anna
Gellén Laura Petra
Gérczei Sára
Gyulovics Kristóf
Humpok Béla
Jánka Jázmin Patrícia
Kotora Dóra Erika
Lóki Levente
Magas Kinga
Molnár Benedek
Molnár-Martin Simon
Németh Flóra Annabell
Ódor Vivien
Podhradszky Barnabás
Potharn Kitti
Varga Luca
Varga Vendel




4
 
  
   5. osztály Ugrás a lap tetejére!   

  Osztályfőnök:
    
Takácsné Kovács Erzsébet

Apró Abigél
Bogdán Andrea
Borsos Andor
Buda Tamara
Csalló Kristóf Imre
Ekler Atilla
Györei Luca
Kiss Dorka Noémi
Lázár Angyalka
Markal Máté
Matyi Gertrúd
Nagy Adél
Orsós Dominik
Osvald Levente László
Princz Petra
Prótár Roland
Riba Mátyás
Takács Mátyás
Takács Richárd Ferenc
Tóth Enikő
Tóth Tamara
Töreki Martin
Urbán Iringó



5
 

   6. osztály Ugrás a lap tetejére!   

  Osztályfőnök:
           
Meszlényiné Szabó Judit 


Bárándi Kármen
Bojt Balázs László
Császár Hermina
Darvas Mirjam
Deme Sebő
Dóber Anna
Dorkó Bettina
Horváth Dorottya
Horváth István Richárd
Kámán Richárd
Kosztolányi Bence Zoltán
Kulcsár Dóra
Molnár Bianka
Nagy Mátyás
Ódor Izabella
Plótár Petra
Princz Kira
Takács Benedek
Vajda Péter


6
 

   7. osztály Ugrás a lap tetejére!   

  Osztályfőnök:
            
Horváth Matild

Ábrahám Róza
Bujtor Zsolt
Dorkó Kinga
Egyed Szilvia
Érdesi Dominik
Farkas Máté
Gajár Hanna
Hompók Anna
Horváth Lili
Horváth Noémi Cintia
Hosszú Márk
Kámán Dániel
Lázár Anna Sára
Lázár Levente
Lucz Réka Anna
Molnár Ádám
Molnár Kristóf
Szegedi Imre
Tóth Albert Bence
Tóth Petra
Vajda András
7
 

   8. osztály Ugrás a lap tetejére!   

  Osztályfőnök:    
   
Juhászné Sulyok Adrienn
       
Bogdán Kira
Fonnyadt Zsófia
Kocsmár Vivien
Körmöczi Kinga Alexandra
Kulcsár Nikoletta
Kurverger Petra
Kusztor Virág Mária
Lakesz Bence Péter
Mocsári Sebestyén
Nagy Gergely
Pál Krisztián
Szeleczky-Radics Gitta
Szemerei Ferenc 

8