Az Ált. Isk. és Óvoda Gyermekeiért Alapít- vány adószáma: 18960466120, melyre várjuk adójuk 1 %-át, ill. egyéb felajánlásaikat. Köszönettel: az Isk. tanulói és tanárai.
 

 
  1. osztály  

 Osztályfőnök:

  Ninkó Jánosné

 
 
  Bárándi Mirella
  Bokor Anna
  Böröndi Rebeka
  Csák Máté
  Csák Mirella
  Csizsár Noel
  Grubánovits Panka
  Gyömörei Bence
  Hetesi Virág
  Kovács Lilien Blanka
  Lucz Andrea Katalin
  Marton Anna
  Marton Gellért
  Németh-Sadiku Artiana
  Pelikán Luca Anna
  Prótár Boróka
  Prótár Noémi
  Rádai Brájen Dániel
  Rogovskaia Olga
  Sass Noémi Csenge
  Szabó Janka Dorka
  Szakál Dominik
  Teplán Maximilián Zoltán
  Tóth Boldizsár
  Vaspöri Vince

1



   1. osztály
  2. osztály  


Osztályfőnök:

  Horváth Hilda

 
 
  Bokor Lili Kornélia
  Crisafulli Áron Anthony
  Demeter Zoé
  Gellén Karina
  Horváth Anna Sára
  Horváth Csenge
  Jáger László
  Kardos Szabolcs Levente
  László Kornél
  Németh Ádám Zsolt
  Orovecz Márton
  Porkoláb Zétény
  Szabó Viola Angéla
  Zobb Jázmin
2




  3. osztály  
   
 Osztályfőnök:

 Lénárt Anikó

  Bojt Barbara
  Dóber Zorka
  Erdélyi Gábor Zoltán
  Frankó Kármen Lili
  Gáspár Janka
  Grubánovits Lili
  Györgyfalvay Bence 
  Gyulovics Dorka
  Hegedüs Zsombor
  Jánka Barnabás Balázs
  Kövér Bendegúz
  Márkus András    Zsigmond
  Mocsári Lénárd
  Naumann Kimberly
  Ódor Maja
  Peresztegi Donát
  Prótár Kincső
  Szabó Dávid
  Vaspöri Villő
 
3

   4. osztály    

  Osztályfőnök:  
           
Szitáné Mózer Veronika

Bujtor Csaba
Dóber Boldizsár
Csikós Simon
Gáti Vivien
Gellén Rebeka Anna
Horváth Anita Katalin
Jáger Csenge
Juhász Dávid
Lóki Borka
Ódor Mira
Ódor Olivér
Osvald Hunor
Szabó Hunor
Szirovicza Lujza
Tomonicska Vince Zoltán
Urbán Írisz Apolka
Varga Dániel
Varga Dávid
 
4
 

   5. osztály Ugrás a lap tetejére!   

  Osztályfőnök: 
         
Horváth Matild


Bábella Hanna Sára
Berghammer Dasztin

Bojt Viktória
David Brythen Noel Melissa

Ekler Hajnal Anna

Kárpáti Levente

Kövér Bence

Kulcsár Ádám

Lázár Máté

Markal Márk

Mocsári Dorottya Éva

Orovecz Dániel
Palotai Péter Pál

Pozsonyi Tamara

Surman Albin

Szermek Zorán

Talabér  Dóra





5
 

   6. osztály Ugrás a lap tetejére!   

  Osztályfőnök:

Mile Rita

Balassa Bálint
Balog Lara
Banics Boglárka
Bodnár Olivér
Csertán Tamara
Csikós Áron
Deme Borka
Dóber Bendegúz
Fábián Anna
Gellén Laura Petra
Gérczei Sára
Gyulovics Kristóf
Humpok Béla
Jánka Jázmin Patrícia
Kotora Dóra Erika
Lóki Levente
Magas Kinga
Molnár Benedek
Molnár-Martin Simon
Németh Flóra Annabell
Németh Sára
Ódor Vivien
Péntek-Vízkelety Kristóf
Podhradszky Barnabás
Potharn Kitti




6
 
  
   7. osztály Ugrás a lap tetejére!   

  Osztályfőnök:
    
Takácsné Kovács Erzsébet

Apró Abigél
Balázsi Barnabás János
Bogdán Andrea
Borsos Andor
Buda Tamara
Csalló Kristóf Imre
Györei Luca
Jakabfi Márk
Kiss Dorka Noémi
Lázár Angyalka
Matyi Gertrúd
Mezei Szilárd
Nagy Adél
Nagy Kíra Dorina
Orsós Dominik
Osvald Levente László
Prótár Roland
Riba Mátyás
Simon Eszter
Takács Mátyás
Takács Richárd Ferenc
Tóth Enikő
Töreki Martin
Urbán Iringó



7
 

   8. osztály Ugrás a lap tetejére!   

  Osztályfőnök:
           
Meszlényiné Szabó Judit 


Bárándi Kármen
Bojt Balázs László
Császár Hermina
Darvas Mirjam
Dóber Anna
Dorkó Bettina
Horváth Dorottya
Horváth István Richárd
Kámán Richárd
Kosztolányi Bence Zoltán
Kulcsár Dóra
Molnár Bianka
Németh Panna
Ódor Izabella
Plótár Petra
Szabó Barbara
Takács Benedek
Vajda Péter
Végvári Korinna

8
 



  Ugrás a lap tetejére!